email partner pixel

Objevte svět materiálů určených pro HoReCa!

Výběrem našich tiskových služeb získáte výjimečnou kvalitu a profesionalitu, které vaši restauraci nebo hotel odliší od konkurence. Nabízíme komplexní řešení – od jídelních lístků, letáků a plakátů po pozvánky a závěsky na dveře – vše, co potřebujete k vytvoření jednotného a atraktivního vzhledu.

Šité Katalogy - Menu

Zvyšte standard své restaurace s našimi šitými katalogy! Vytvořte výjimečné menu, které nejen přiláká hosty, ale také zvýší prestiž vašeho podniku. S našimi šitými katalogy bude vaše menu vypadat profesionálně a elegantně. Nabízíme nejvyšší kvalitu tisku a pečlivě vybrané materiály, které zvýrazní vaši nabídku před konkurencí. S Chromou se vaše menu stane vizitkou restaurace.

Standardní Letáky

Standardní letáky - vynikající marketingový nástroj. Efektivně propagujte svou restauraci a hotel s našimi standardními letáky! Přitáhněte pozornost potenciálních zákazníků a rozšiřte dosah své nabídky díky výrazným barvám a preciznímu tisku. Naše letáky vám nepochybně pomohou vyniknout mezi konkurencí. Sázka na kvalitu a kreativitu zajistí, že si vaši značku budou dlouho pamatovat.

Standardní Skládané Letáky

Komunikujte více na menším prostoru díky našim skládaným letákům! Ideální řešení pro restaurace a hotely, které chtějí svou nabídku prezentovat promyšleným a atraktivním způsobem. Naše skládané letáky poskytují více místa pro informace, fotografie a propagace, které povzbudí zákazníky k návštěvě vašeho podniku. S námi budou vaše reklamní materiály profesionální a efektivní.

Jednostranné Plakáty

Upoutejte pozornost a vynikněte s našimi jednostrannými plakáty! Vynikající propagační nástroj pro restaurace a hotely, které chtějí efektivně komunikovat své události, nabídky a propagace. Naše jednostranné plakáty se vyznačují výrazností a nejvyšší kvalitou tisku, což zajistí, že vaše sdělení bude zaznamenáno a zapamatováno. Zaručujeme, že vaše plakáty udělají dojem na každém kroku.

Skládané Pozvánky

Skládané pozvánky - udělejte nezapomenutelný dojem již od prvního kontaktu! Překvapte své hosty elegancí a stylem s našimi skládanými pozvánkami! Ideální pro každou příležitost ve vaší restauraci nebo hotelu. Zaručují nejvyšší kvalitu tisku a výjimečný design. Skládaná forma poskytuje další prostor pro podrobné informace, díky čemuž jsou nejen atraktivní, ale také funkční. Vaše události získají prestiž a výjimečnost, kterou ocení každý host. Vyberte si pozvánky, které dělají rozdíl!

Další Produkty, Které Vám Ještě Lépe Pomohou Propagovat Vaše Odvětví!

Stojany na stůl

Závěsky na dveře

Podložky na tácy

Máte ještě nějaké otázky?

Jsme tu, abychom vám pomohli. Kontaktujte nás jakýmkoli způsobem, který vám vyhovuje:

Můžete nám napsat

Nebo zavolejte

Nebo dokonce přijít